Menu
../pekao/

Kalkulator WBK kredyt hipoteczny i gotówkowy online

Wiele osób w Polsce nie posiada zdolności kredytowej. Jest to związane przede wszystkim z tym, że nie mają stałego dopływu gotówki. A jest to możliwe tylko wtedy, gdy posiada się stałą, dobrze płatną pracę. Takie osoby przestają być wiarygodne dla banku, jeśli chodzi o możliwość zaciągnięcia kredytu.

Jeśli jednak nie jesteśmy pewni, jak nasza sytuacja wyglądać, można skorzystać ze specjalnych urządzeń, które obliczą naszą zdolność kredytową. Nie jest to trudne, ponieważ obliczanie zdolności kredytowej z pomocą internetowych urządzeń nie jest zbytnio skomplikowane – co pokazuje nasze narzędzie które publikujemy na stronie.

Oblicz raty i zdolność w Santanderze

Wystarczy tylko podać dane dotyczące swojej sytuacji kredytowej, a będzie można się przekonać czy występuje brak zdolności kredytowej czy jednak mamy szansę na zaciągnięcie kredytu na określoną sumę.

Jak najbardziej więc warto z takich rozwiązań korzystać, aby iść do konkretnego banku z przekonaniem, że taki kredyt zostanie nam udzielony. Na pewno nie przeżyje się wtedy niemiłego zaskoczenia, związanego z otrzymaniem odmowy. Na stronach banków znajdują się najlepszy kalkulator zdolności kredytowej.
Nie popełniają one żadnych błędów, jeśli tylko dane do nich wprowadzone będą poprawne.

Dzięki temu, nie będzie sytuacji, w której otrzymałoby się inny wynik w kalkulatorze, a co innego usłyszało po przyjściu do banku. Takiej sytuacji na pewno nie będzie, co pozwoli nam uzyskać wysoki komfort i zadowolenie w takiej sytuacji. Jak najbardziej z takiego rozwiązania można będzie się w odpowiedni sposób cieszyć. Nie ma takiej możliwości, aby komuś to nie przypadło do gustu.

Kalkuluj swoje możliwości…

Warto jednak wspomnieć również o drugiej stronie medalu, a więc o utracie zdolności kredytowej. Pojawia się ona wtedy, gdy dana osoba traci pracę lub gdy zaciągnęła już tyle kredytów, że przestaje być wiarygodna dla banku. Takie sytuacje się zdarzają i trzeba się liczyć z tym, że również my możemy się w takim położeniu znaleźć. Jest to rzecz ludzka i niestety, ale zdarza się coraz częściej, ponieważ czasy stają się coraz cięższe i ludzie chcąc sobie jakoś radzić, zaczynają zadłużać się w bankach.

Dlatego jeśli chcemy zaoszczędzić czas na chodzeniu od banku do banku warto obliczyć zdolność kredytową online …

Poniżej szczegółowe warunki obowiązujące w Santander Banku (dawniej BZ WBK) w tym miesiącu …