Menu
../alior/

Oblicz raty i zdolność kredytową w mBanku

Działający w Polsce od bardzo dawna – Bank Mbank S.A. posiada bardzo ciekawy katalog produktów nie tylko konsumpcyjnych ale i hipotecznych. Oferta banku zawiera kredyt budowlano – hipoteczny, kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny, refinansowy oraz pożyczkę hipoteczną.

Kredytobiorcy powinni dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty, aby móc zdecydować, jaki kredyt hipoteczny wybrać.

TOP 3 kredytów hipotecznych: 1) Oblicz sam gdzie dostaniesz najkorzystniejszy kredyt na www.notus.pl
2) HIT miesiąca, 35lat, do 90% wartości, wakacje kredytowe - www.pkobp.pl
3) 0% prowizji, 0% za wcześniejszą spłatę, niskie RRSO - www.millenium.pl

Kredyt budowlany – hipoteczny przeznaczony jest dla klientów budujących nieruchomość samodzielnie czy z deweloperem lub w ramach spółdzielni. Kredyt hipoteczny refinansowy pozwala na spłatę zobowiązań mieszkaniowych zaciągniętych w innym banku, a konsolidacyjny na spłacenie kredytów i pożyczek konsumpcyjnych. Pożyczka hipoteczna oferuje gotówkę korzystając z zabezpieczenia na hipotece nieruchomości.

Kalkulator kredytowy – potrzebny jak nigdy!

Kredyt hipoteczny w mBanku jest dla kredytobiorców, którzy potrzebują środków na remont i wyposażenie mieszkania oraz na dowolny cel. Produkt charakteryzuje się atrakcyjnym oprocentowaniem i możliwością kredytowania 90 procent wartości nieruchomości. Bank przewiduje możliwość spłaty w ratach malejących, które obniżają całkowity koszt kredytu oraz w ratach stałych, które poprawiają zdolność kredytową.

Kalkulator rat kredytu Mbanku pozwala na precyzyjną symulację wysokości raty, która jest niezbędna do wyliczenia zdolności kredytowej. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wylicza się ją jako udział zobowiązań miesięcznych w dochodach.

Jeżeli masz wątpliwości dotyczące własnej zdolności kredytowej to zsumuj wszystkie swoje zobowiązania i ją oblicz kalkulator zdolności znajduje się na wielu stronach internetowych poświęconych tematyce kredytów.

 

Najtańszy kredyt gotówkowy ostatnich miesięcy

Możliwość zaciągnięcia zobowiązania w postaci kredytu przez Internet jest idealnym i wygodnym rozwiązaniem. Nie musimy udawać się do placówki banku, nie musimy składać wymaganych dokumentów i nie musimy rozczarowywać się na miejscu w przypadku, gdy bank odmówi przyznania kredytu.

Ale czy takie rozwiązanie jest dobre?

Każdy z nas, jeżeli już, chciałby zaciągnąć możliwie tani kredyt gotówkowy przez Internet. Zaczynamy zastanawiać się nad tym, który kredyt będzie najtańszy. W przypadku wątpliwości możemy w bardzo prosty sposób skontaktować się z doradzą po przez czat na naszej stronie, który udzieli nam wyczerpujących informacji na temat ofert, które posiada wybrany przez nas bank.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Jeżeli nie spełnią naszych oczekiwań musimy szukać dalej. Zaciągnięcie kredytu przez Internet jest niezwykle proste i wystarczy zazwyczaj podanie danych i czekanie na kontakt ze strony internetowego doradcy.

Jeżeli zdecydujemy się już, w którym banku chcemy zaciągnąć zobowiązanie, wystarczy, że wypełnimy poprawnie formularz i go wyślemy. Wnioski online są bardzo szybko rozpatrywane. W krótkim okresie czasu możemy mieć na koncie sumę pieniędzy, którą byliśmy zainteresowani.

Może się jednak zdarzyć taka sytuacja, ze bank zadzwoni do nas i poinformuje o tym, że pożyczka nie została przyznana. Nic straconego.

Wówczas możemy złożyć wniosek o przyznanie kredytu w innym banku.

Należy pamiętać, że tanie kredyty gotówkowe przez Internet bardzo często przyznawane są na atrakcyjniejszych warunkach i są tańsze od tradycyjnych udzielanych przez banki w placówkach.

To z całą pewnością zasługa tego, że wszystkie czynności związane z jego zaciągnięciem wykonujemy sami. Podsumowując, okazuje się, że to co na pozór jest proste wcale nie musi zawierać ukrytych pułapek. Dlatego nasz ranking kredytów gotówkowych na ostatnie miesiące wskazał najtańszy kredyt gotówkowy z mBanku.