Menu
../pekao/

mBank – kredyty, pożyczki, bez zaświadczenia

Tak na prawdę przy wyborze pożyczki gotówkowej lub hipotecznej decyduje wyłącznie jej oprocentowanie. Dlatego poniżej zamieściliśmy ofertę naszym zdaniem jednego z najlepszych banków oferujących kredyty i pożyczki w Polsce (Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, …) a mianowicie mBank’u.
Bank ten oferuje pożyczkę gotówkową i hipoteczną na świetnych warunkach. tu nie tylko oprocentowanie jest niewielkie ale i marża jest na niskim jak na polskie warunki poziomie.

Jeśli zdecydujemy się na wybór tego banku na pewno nie stracimy wielkich pieniędzy za uruchomienie tego produktu bankowego.
Zachęcamy do skorzystania z porównywarki pożyczek gotówkowych oraz innych kredytów oferowanych przez banki na terenie Krakowa (ale i mające odniesienie do całej Polski).

 

Jeśli nie chcemy tracić czasu w bankach wystarczy wypełnić wstępny wniosek kredytowy dostępny z boku każdej oferty.
Bez obaw z zamawianiem online – wiążące jest tylko podpisanie umowy kredytowej z wybranym bankiem po otrzymaniu dokumentów odnośnie zamówionego kredytu.

 

W mBanku też załatwisz pożyczkę bez zaświadczenia!

Po tym jak MultiBank zmienił nazwę na mBank nie wiele się zmieniło pod względem oferty dotyczącej kredytów gotówkowych ale i pożyczek hipotecznych. Nadal jest ona bardzo atrakcyjna dla osób poszukujących środków finansowych, a posiadających własną nieruchomość która może być zabezpieczeniem kredytu zaciąganego w banku.
Pożyczka w mBanku nadal ma niezłe oprocentowanie i jest na długi okres.

Dodatkowo doszła też możliwość wcześniejszej spłaty takiej pożyczki bez opłat za taką operację. Powinno to zainteresować osoby które planują dosyć szybko pozbyć się takiego zobowiązania w stosunku do banku mBank.

W ofercie pojawiły się także produkty które wcześniej bank traktował po macoszemu a mianowicie : kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości lub budowę domu oraz bardzo tania jak na polskie warunki pożyczka gotówkowa.

Ponadto ta pożyczka jest bez zaświadczeń o dochodach – wystarczy obecnie sam dowód no i wypełnienie wniosku przez internet (zamieszczony poniżej)!