Menu
../santander/

Oceń swoją zdolność kredytową w Alior Banku

Czy Alior Bank kredyt hipoteczny ma na wysokim czy niskim poziomie? Sprawdźmy …

Rynek usług bankowych w naszym kraju powoli się nasyca. Coraz więcej osób ma już konta bankowe, a istniejące zadłużenie w relacji do siły nabywczej ludzi znacznie ogranicza możliwość dalszego udzielania dużych kredytów pod zastaw hipoteki. Udzielane kredyty i pożyczki w znacznej mierze determinowały rozwój sprzedaży innych bankowych produktów.

Zazwyczaj klienci czy to w PKO BP czy Alior Banku a także w innych bankach przy okazji kredytu dawali się namówić na otworzenie konta osobistego, zakup ubezpieczenia lub inny produkt z szerokiego portfolio produktowego każdej instytucji. Zaostrzenie dotyczące sposobu wyliczania zdolności kredytowej spowodowało, że znacznie mniej osób może sięgnąć po pieniądze z banku.

Kalkulator kredytowy Alior Banku

Kalkulator kredytowy wylicza ile można pożyczyć przy określonych dochodach i stałych wydatkach. Możliwości w zakresie zaciągania dodatkowych zobowiązań ogranicza bowiem wyliczana indywidualnie zdolność kredytowa. Dlatego większość banków staje na głowie, żeby takiego klienta przyciągnąć do siebie. Na rynku pojawiają się coraz atrakcyjniejsze propozycje kredytów konsumpcyjnych.

Spośród różnych ofert na pierwsze miejsce wybija się promocyjny kredyt hipoteczny i gotówkowy w Alior Banku.

 

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z tej oferty mają pewność, że rata pożyczki w Alior Banku będzie niższa niż raty kredytów zaciąganych w innych instytucjach bankowych. Alior Bank zapewnia, że przebije ofertę swoich konkurentów, jeśli przed zaciągnięciem kredytu lub do 2 tygodni po podpisaniu umowy klient otrzyma lepszą, niższą ofertę. Jednocześnie klient ma pewność, że okres kredytowania i kwota pożyczki pozostaną bez zmian. Jest to niecodzienna oferta, która przyciąga do Aliora wielu kredytobiorców. Zwłaszcza, że oferowana jest pożyczka z szybką decyzją.

Szybki kredyt gotówkowy i hipoteczny

W niektórych przypadkach środki wypłacane są nawet w jeden dzień. Do kwoty 150 tysięcy złotych bank nie wymaga dodatkowych poręczycieli i zabezpieczeń. Jednocześnie instytucja nie pobiera w wielu przypadkach prowizji za udzielenie pożyczki gotówkowej – co też jest warte podkreślenia.

Jeżeli zdolność kredytowa klienta jest zbyt niska, to może zaciągnąć pożyczkę wspólnie z 3 innymi osobami.

Dzięki temu kwota pożyczki może być o wiele większa. Dodatkowym atutem jest fakt, iż bank akceptuje rozmaite źródła dochodu. Pieniądze mogą pożyczyć również osoby pracujące na umowę zlecenie lub umowę o dzieło. Pożyczka dostępna jest na maksymalnie 10 lat.

Jest to jedyny bank który świadczy swoje usługi w 100% przez internet. Każdy produkt nawet kredyt mieszkaniowy o którym więcej poniżej możesz zamówić bez wychodzenia z domu sprzed monitora komputera.

Dodatkowym atutem są prowizje jakie ten bank pobiera, a może raczej nie pobiera od klientów – non stop robi promocje że albo ich nie ma albo są o połowę tańsze niż w normalnych bankach. Warto wcześniej skorzystać z Alior Bankowego kalkulatora zdolności kredytowej by sprawdzić na jaki kredyt mieszkaniowy nas stać.

Kredyt konsolidacyjny bez hipoteki

Klienci, których celem są tanie kredyty konsolidacyjne bez hipoteki, z dużą uwagą przeglądają propozycje produktów przedstawiane przez różne banki. Zgodnie z przepisami ustawy o kredycie konsumenckim, wszystkie oferty pożyczkowe banków i poza bankowych instytucji finansowych powinny być przedstawiane w oparciu o europejski formularz.

 

Dzięki temu wszyscy zainteresowani będą mogli samodzielnie porównać oferty i nie będą na nich czyhały żadne niespodzianki w postaci innego wyliczania promocyjnych kwot.

Dla szukających dodatkowych środków, które mogą zostać przeznaczone na dowolny cel ciekawa może być pożyczka w Alior Banku. Oferta jest kierowana w stronę klientów, których miesięczny dochód wynosi co najmniej 2 tysiące złotych.

Warunki kredytowe dla pożyczek

Kredytobiorca może pożyczyć kwotę od 1 do 150 tysięcy złotych. Oprocentowanie pożyczki jest w znacznej mierze uzależnione od innych parametrów pożyczki konsolidacyjnej. Zmienia się w zależności od kwoty kredytu oraz okresu, na który bank pożycza pieniądze. Szybka pożyczka w Alior Banku jest udzielana na okres od 6 do 96 miesięcy.

Niestety kredytobiorcy nie mają możliwości płynnego wyboru dnia spłaty raty kapitałowo – odsetkowej i muszą zdecydować się na jeden z 4 terminów zaproponowanych przez bank.

Spłatę zadłużenia z tytułu kredytu można ubezpieczyć dzięki ofercie przygotowanej przy współpracy Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie. W przypadku skorzystania z tej opcji klient jest zwolniony z obowiązku opłaty 5 procent prowizji za przyznanie kredytu gotówkowego.

Składka na ubezpieczenie jest kredytowana w sposób nie pomniejszający wysokość kredytu i jest doliczana do rat miesięcznych. W przypadku wcześniejszej spłaty kredytu konsolidacyjnego, bank zwraca klientowi część składki za niewykorzystany okres ubezpieczenia.

W przypadku zgonu lub trwałej i całkowitej niezdolności do pracy, TU spłaca całe saldo zadłużenia wraz z odsetkami oraz wszystkimi naliczonymi opłatami. Każdy może zamówić kontakt z doradcą i szczegółowo omówić kwestie związane z pożyczką, jak również szczegóły dodatkowego ubezpieczenia. Można zrobić to na stronach internetowych banku, a także jest możliwość skorzystania z numeru SKYPE.