Menu
../santander/

Kalkulator kredytowy Getin Bank

Jak wiecie są różne rodzaje pożyczek. A od niedawna wiele banków ma w swojej ofercie pożyczki na PIT. Zgodnie z prawem bankowym wszelkie instytucje bankowe i SKOKi muszą sprawdzać dokładnie ryzyko związane z pożyczaniem pieniędzy konkretnym osobom. Ma to być formą ochrony depozytów, które w formie lokat są składane w bankach przez innych klientów.

Rynek pracy w Polsce ulega coraz większej transformacji. Coraz mniej osób pracuje na umowy o pracę, a coraz więcej związanych jest z firmami umowami cywilnoprawnymi. Banki uznały, że doskonałą formą sprawdzenia dochodów potencjalnych kredytobiorców będzie sprawdzenie ich PITów.

 

W ten sam sposób zabezpieczona jest pożyczka Getin Banku

Do pożyczenia pieniędzy niezbędny jest dowód osobisty oraz PIT11 lub PIT 40, a w przypadku emerytów PIT40 A. Jednocześnie wszyscy klienci, którzy skorzystają z oferty w okresie promocyjnym, otrzymają 100 zł w prezencie w postaci bonu Sodexo, którym można płacić za zakupy w 50 tysiącach placówek w Polsce, w tym w wielu sklepach i sieciach handlowych. Bank oferuje kredyt w wysokości od 5 do 150 tysięcy złotych, który może być wykorzystany na dowolny cel.

Maksymalny okres kredytowania może wynieść nawet 100 miesięcy. Klienci, którzy potrzebują mniejszej kwoty, mogą otrzymać szybką pożyczkę bez poręczenia w kwocie od 400 do 20 tysięcy złotych, na okres od 3 do 60 miesięcy, bez zgody współmałżonka. W przypadku tego produktu wymagany jest dochód netto w wysokości 600 zł w przypadku umowy o pracę i 550 zł w przypadku renty lub emerytury.

Warunki kredytowe

Jednym z warunków jest również posiadanie obywatelstwa i stałego meldunku w Polsce oraz ukończone 25 lat. Dla wielu klientów pożądanym produktem jest kredyt gotówkowy dostępny online.

Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzają czas związany z załatwianiem rozmaitych formalności. Niewiele osób lubi częste wizyty w placówkach bankowych. W przypadku Getin Banku można wypełnić internetowy formularz.

Bankowy konsultant zadzwoni do klienta i pomoże we wszystkich etapach przygotowania  wniosku kredytowego oraz pomoże w wyborze placówki, w której dojdzie do finalnego podpisania umowy kredytowej. Dzięki temu klient otrzyma środki już podczas pierwszej wizyty w banku.

 

Kto prowadzi w rankingu pożyczek na PIT

W nowo co opublikowanym naszym rankingu pożyczek na PIT Getin Bank zajął 1 miejsce.
Getin Bank posiada najbardziej atrakcyjną propozycje zarówno dla klientów stałych, jak i nowych którzy dopiero co otworzyli w tym banku rachunek rozliczeniowy lub po prostu weszli do banku z ulicy.

Tą pożyczką gotówkową na PIT11 lub PIT40 zazwyczaj jest zainteresowana 4-os rodzina, której miesięczne zarobki netto wynoszą 3600 PLN. Chce ona wziąć w banku 5 tys złotych, które będzie spłacać w ciągu 6 miesięcy. Getin Bank jest zwycięzcą rankingu proponując najtańszy kredyt tak dla klienta stałego, jak i nowego.

Za pożyczone w Getin Banku 1000 PLN na okres 6 miesięcy trzeba zapłacić niewiele ponad 25 zł – różnica pomiędzy propozycją zwycięzcy, a ofertą z ostatniego miejsca w zestawieniu wynosi prawie 60 zł.

By się przekonać jak dobra to oferta na kredyt gotówkowy na połowę tego roku warto ją porównać z innymi ofertami dzięki naszemu kalkulatorowi kredytów gotówkowych który również znajduje się na tej stronie.

Warto też nim podpiszemy umowę z wybranym bankiem poprosić po przez wysłanie wniosku – inne banki o ofertę na piśmie zawierającą wszelkiego rodzaju opłaty oraz szczegółowe warunki na jakich będzie nam mogła być udzielona pożyczka gotówkowa.

A oto nasz  zaktualizowany ranking pożyczek gotówkowych …

1. Getin Bank
2. Alior Bank
3. PKO BP
4. EuroBank
5. Credit Agricole

 

Kredyt hipoteczny Getin Banku

Kredyt hipoteczny w Getin Banku czy w każdym innym banku oferującym kredyty na zakup nieruchomości to bardzo poważna sprawa dla każdej zaciągającej go osoby, która będzie obciążała budżet domowy przez wiele długich lat. Raty kredytów hipotecznych powinny być tak dobrane by nie zagrażać stabilności naszego budżetu.

Często oferty banków różnią się między sobą wysokością spłacanej raty przy założeniu tej samej wielkości pożyczonej kwoty.

Dlatego bardzo istotne jest poznanie i porównanie rat kredytu w różnych bankach i wybranie najkorzystniejszego wariantu. Dzięki powszechnie dostępnej technologii internetowej tego typu dane mamy na wyciągnięcie ręki, w każdym miejscu i o każdej porze dnia i nocy.

Kalkulator kredytowy

Wyliczamy raty kredytu hipotecznego lub gotówkowego w Getin Banku w bardzo prosty i szybki sposób, beż uciążliwych wizyt wielu instytucjach.

 

W kilka chwil na ekranie monitora pojawia nam się gotowe zestawienie, dzięki któremu mamy możliwość zapoznania się w wieloma bankami i ich ofertami. To od nas zależy, z którym z nich powiążemy naszą przyszłość. Zauważyć należy, że przy tak długim okresie kredytowania, jaki dają kredyty hipoteczne, nawet niewielka różnica w kwocie miesięcznej raty daje wręcz kolosalną różnicę w całym okresie.

O ile różnicy kilku złotych miesięcznie nie wyobrażamy sobie jako coś dużego, to jednakże przemnożone przez wszystkie miesiące dwudziestu – czy trzydziestoletniego okresu kredytowania dają już sporą wielkość. Dlatego Drogi Kliencie oblicz ratę kredytu hipotecznego w wielu bankach przed podjęciem decyzji i między innymi na jej podstawie wybierz wariant najlepszy dla Ciebie i Twojej rodziny.

Podobnie sytuacja ma się w Getin Banku z wyliczaniem zdolności dla kredytu gotówkowego – gdzie również bank patrzy przychylnym okiem na Twoje zarobki czy twoją sytuację materialną w porównaniu do oferty choćby PKO BP …