Menu
../pko/

Kalkulator Alior Banku kredytu gotówkowego

Rozwój systemów informatycznych umożliwił bankom dodanie do swoich serwisów funkcjonalności zakupu kredytu właśnie za pośrednictwem internetu. Okazuje się jednak, że kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych dostępny przez internet z różnych powodów nie jest tak popularny, jak życzyliby sobie tego eksperci banków.

Być może podstawa tej sytuacji leży wciąż jeszcze dość silne przekonanie o zawodności systemów internetowych, choć z drugiej strony klasyczny kredyt konsolidacyjny Alior Banku można załatwić nieco szybciej niż internetowy, ponieważ oszczędza się czas przeznaczony w tym drugim wypadku na przesyłanie dokumentów.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Oczywiście oszczędność ta nie jest wielka, niemniej jednak faktem pozostaje, że pożyczki konsolidacyjne gotówkowe udzielane za pośrednictwem internetu stały się rozwiązaniem idealnym dla osób, które naprawdę nie mają czasu, żeby osobiście załatwiać umowę w placówce banku.

Właściwie wszystkie banki kredyty gotówkowe traktują jako jedno z głównych źródeł dochodu, nie dziwi więc staranność i zaangażowanie, z jakimi starają się pozyskać nowych kredytobiorców, jednak niektóre pomysły, choć miały duże szanse stać się sukcesem, z różnych przyczyn działają, przynajmniej na razie, raczej średnio efektywnie.

Poniżej zamieszczamy specjalną ofertę dla zadłużonych w innych bankach i szukających możliwości oszczędzenia na płaconej co miesiąc racie. Jest to kredyt konsolidacyjny dzięki któremu możemy dowiedzieć się jak dużo można zaoszczędzić na ratach kredytu gotówkowego.

 


Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Nie każdy jest świadomy, że posiadając jakąś nieruchomość, może dostać pożyczkę pod jej zastaw. Ta oferta Alior Banku jest zwana pożyczką hipoteczną. Jest niezwykle korzystnym przypływem gotówki dla tych, którzy nie mogą przedstawić swoich dochodów.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości zwane też często pożyczkami hipotecznymi można otrzymać nie tylko będąc w posiadaniu domu, ale również mieszkania i działki budowlanej. Dzięki tej ofercie możesz czerpać korzyści finansowe nie tylko z faktu działalności komercyjnej w swoim miejscu zamieszkania, ale z samego posiadania własnej nieruchomości.

Co ciekawe, pojawiła się również możliwość podpisania umowy o pożyczkę pod zastaw samochodu. Środek transportu nie jest wprawdzie nieruchomością, ale niektóre firmy traktują go jako korzystny zastaw pod gotówkę. Najczęściej jednak na czas spłacania pożyczki samochód musi przebywać na parkingu kredytodawcy.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Jeśli więc twój samochód jest jedynym pojazdem w twoim domu, to niekoniecznie ta oferta będzie dla ciebie korzystna. Decyzja kredytowa Alior Banku w przypadku wspomnianych pożyczek pod zastaw jest podejmowana niezwykle szybko.