Menu
../pko/

Spłacasz kredyt walutowy? Obniż wysokość jego rat!

Jeśli co miesiąc spłacasz wysokie raty zaciągniętego kredytu, z pewnością nie raz zastanawiałeś się, czy istnieje sposób, by choć odrobinę obniżyć ich wysokość. Mamy świetną wiadomość: tak!

Wystarczy, że zamiast powierzać przewalutowanie rat bankowi, zajmiesz się wymianą samodzielnie i na własną rękę odnajdziesz najkorzystniejsze rozwiązanie. Nie wiesz, gdzie go szukać? Rozpocznij do internetowego kantoru.

 

Dlaczego internetowy?

Tym, co odróżnia kantory internetowe od stacjonarnych, jest przede wszystkim korzystniejszy kurs wymiany. By wybrać kantor, który zapewni ci najniższy spread, nie musisz wychodzić z domu. Kantory internetowe działają przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Nie ograniczają cię godziny otwarcia, jak ma to miejsce w przypadku kantorów stacjonarnych, nie musisz czekać w długiej kolejce do okienka.

Transakcję przeprowadzisz bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze. Ogromną zaletą tego rozwiązania, jest również szybkość – w kantorze internetowym Fritz Exchange, aż 90% wszystkich transakcji, realizowanych jest w ciągu zaledwie 15 minut!

To znacznie mniej, niż gdybyś zdecydował się odwiedzić kantor stacjonarny czy bank. W ten sposób oszczędzasz swój czas i pieniądze, które wydałbyś na dojazd. Jednocześnie nie ryzykujesz, że w drodze padniesz ofiarą kradzieży i utracisz posiadaną przy sobie gotówkę.

 

Bezpieczeństwo

Kantory internetowe zapewniają bezpieczeństwo i ochronę twoich środków. Jeśli korzystasz z bankowych serwisów transakcyjnych, zapewne znasz stosowane przez nie systemy zabezpieczeń.

Korzystają z nich również kantory, dzięki czemu nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo transakcji. Wybierz podmiot cieszący się dobrą opinią klientów i kilkuletnim stażem działalności na rynku usług finansowych – w ten sposób będziesz miał pewność, że twoje pieniądze trafią tam, gdzie powinny. Sprawdź, jakie kursy oferują ci liderzy rynku wymiany walut online, np. kantor internetowy Fritz Exchange i ciesz się udaną, bezpieczną transakcją.

 

Kiedy warto wymienić walutę online?

Wymieniaj pieniądze w kantorze internetowym zawsze wtedy, gdy zależy Ci na oszczędności czasu i pieniędzy. Dzięki temu, że spread może być nawet o kilkadziesiąt groszy niższy, przy regularnych transakcjach, kwota twoich oszczędności może być znacząca. Z kantoru Fritz Exchange korzystają nie tylko osoby spłacające kredyt w walucie.

Równie chętnie tę formę wymiany wybierają pracujący za granicą, którzy przekazują zarobione pieniądze rodzinie. Kantor online to także doskonałe rozwiązanie dla biznesu. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, z pewnością zainteresuje Cię możliwość negocjowania kursów walut (przy transakcjach powyżej 10 tys. zł), wsparcie doradcy ds. Rynków finansowych czy dealera kursów.

Jedyne czego potrzebujesz, by wymienić środki online, jest dostęp do Internetu. Platforma Fritz Exchange jest prosta i intuicyjna w obsłudze, a z ewentualnymi trudnościami pomogą Ci się zmierzyć pracownicy Biura Obsługi Klienta.