Menu
../alior/

Kredyt samochodowy Alior Banku (kalkulator)

Czy zastanawialiście się kiedyś, w jaki sposób wybrać najbardziej odpowiedni kredyt samochodowy? Zazwyczaj popełniamy błąd i nie szukamy najlepszego kredytu, a najtańszego. Tymczasem okazuje się, ze najtańszy kredyt samochodowy w naszej sytuacji może wcale nie być najlepszym wyjściem. Musimy pamiętać, że kredyt musi być odpowiednio zabezpieczony, tak z naszej strony, jak i ze strony instytucji kredytującej, czyli w tym wypadku Alior Banku.

 

Pomóc w wybraniu najtańszego kredytu może choćby kalkulator kredytowy samochodowy, który wskaże czy oferowany kredyt jest na pewno najlepszy – a taki kalkulator jest dostępny po kontakcie z bankiem Alior S.A.

Dzięki zamówieniu kontaktu z obsługą banku gdzie szybko obliczą nam ratę i koszty kredytu samochodowego poznamy informacje które uniemożliwią nam popełnienie błędu przy wyborze kredytu. Nim zamówisz kredyt polecamy sprawdzić szczegóły niżej w porównaniu.

Kredyt samochodowy Alior Bank z najniższą ratą:

  • Prowizja za udzielenie – od 0%.
  • Gotówka dostępna nawet w 1 dzień.
  • Do 150 000 zł (bez poręczycieli i zabezpieczenia).
  • W razie problemów spłatę kredytu bezpłatnie zawiesisz do 3 miesięcy.


Kalkulator kredytu samochodowego w praktyce …

Pamiętajmy że kalkulator uwzględnia najczęściej jedynie oprocentowanie kredytu, pomijając opłatę przygotowawczą, prowizję, ewentualne ubezpieczenia i inne usługi. W związku z tym wynik, który otrzymujemy z kalkulatora nie może być traktowany jako ostateczny i warto – sprawdzić szczegóły.

 

Kredyt gotówkowy na samochód na dowód

Co do kredytu samochodowego Alior Banku jak i z wielu innych banków to stare i mądre przysłowie mówi „łatwo przyszło, łatwo poszło”, co doskonale obrazuje obrót gotówki w przypadku ekspresowych pożyczek gotówkowych na zakup samochodu – im łatwiej i szybciej je uzyskujemy, tym prościej wydajemy pieniądze, nie tylko na założony przez siebie uprzednio cel czyli – zakup samochodu.

Kredyt gotówkowy na samochód na dowód osobisty również należy do grupy bardzo łatwych i przyjemnych do zaciągania zobowiązań finansowych. Jedynym wymaganym przez daną instytucję dokumentem jest dowód osobisty, stwierdzający naszą tożsamość oraz będący potwierdzeniem chęci zawarcia umowy kredytowej. Nie są potrzebne żadne zaświadczenia od pracodawcy, ani dokumenty potwierdzające uzyskiwanie dochodów finansowych, które gwarantowałyby spłatę kredytu. To bank mając nasz dowód sprawdzi nas w bazach danych kredytobiorców jak BIK czy KRD.

Dlatego właśnie między innymi niezbędne jest zastrzeżenie dowodu osobistego po stwierdzeniu faktu jego zaginięcia ? by nikt inny nie próbował się pod nas podszyć i zaciągnąć na nasze konto zobowiązania kredytowego w postaci choćby pożyczki na dowód na samochód, które później będziemy spłacać być może nawet przez długie lata.

Główne warunki pożyczki Alior Banku na samochód:

150 000 złotych – do takiej kwoty możesz nabyć auto.
Spłatę kredytu samochodowego rozkładamy na maksymalnie 96 miesięcy.
Decyzja do 5 minut po kontakcie ze strony banku (po wypełnieniu wniosku).

 

Przykład oparto na kredycie na samochód w kwocie: 27 000 zł, z liczbą rat: 59, oprocentowanie nominalne: 12,7%, składaka ubezpieczenia na życie: 4 617 zł, opłata za przygotowanie: 0 zł, kwota odsetek: 9 719,10 zł, RRSO: 25,13%, rata: 644,19 zł. Ostateczne warunki przyznania kredytu samochodowego uzależnione są od wiarygodności kredytowej starającego się o kredyt, daty przelania pożyczki na konto oraz daty opłacenia pierwszej należnej raty.