Menu
../pekao/

Czy karta się jeszcze opłaca? A jak tak to gdzie jest najtańsza?

Wiele osób przyzwyczaiło się do korzystania z kart kredytowych. Jest to łatwy i szybki sposób na dodatkowe zakupy bez konieczności posiadania gotówki. Niestety coraz więcej banków ze względu na kryzys oraz rosnące zadłużenie klientów podnosi oprocentowanie kart kredytowych. Jaka jest najlepsza karta kredytowa 2016 roku?

Aby odpowiedzieć na to pytanie konieczne jest poznanie dostępnych na rynku możliwości. Przede wszystkim warto zastanowić się jak często będziemy używali karty i ile jesteśmy w stanie zapłacić za jej użytkowanie? Na pewno atutem jest oferowany przez wiele banków system zwrotu kilku procent za zakupy, które w skali roku mogą zarobić na obsługę karty oraz wydłużany okres bez odsetkowy.

Warto pamiętać, że jeżeli spóźnimy się ze spłatą zadłużenia zostaną nam naliczone odsetki. Portale internetowe oferują nam szybkie porównanie kart kredytowych na 2016 rok i jest to spore ułatwienie pozwalające dokonać trafnego wyboru.

Dzięki takiej możliwości nie musimy sprawdzać ofert każdego banku osobno, w wielu przypadkach możemy od razu zamówić interesującą nas kartę bez wychodzenia z domu. Należy zadać sobie również pytanie czy karta się jeszcze opłaca? Na pewno jest alternatywą dla kredytów gotówkowych, jednak ma również swoje minusy. Jej używanie zazwyczaj kosztuje kilkadziesiąt złotych miesięcznie i jeżeli nie będziemy z niej korzystali po prostu niepotrzebnie stracimy pieniądze.

Szukając odpowiedzi na pytanie, jaka jest najlepsza karta kredytowa 2016 roku koniecznie musimy brać pod uwagę swoje indywidualne potrzeby.

Poniżej aktualizowane na bieżąco porównanie kart kredytowych.

3 komentarze
  1. XYZ
  2. Darioo
  3. ZibiMan