Menu
../pekao/

Z jakimi trudnościami mierzą się przedsiębiorstwa w fazie rozwoju?

Prowadzenie własnej firmy to ciężkie zadanie, podczas którego należy zmagać się z wieloma komplikacjami oraz trudnościami.

Przedsiębiorcy szczególnie narzekają na ograniczony budżet. Zjawisko to dotyka przede wszystkim działalności znajdujące się w fazie rozwoju. Wówczas w celu osiągnięcia sukcesu konieczne jest bieżące dokonywanie inwestycji, które sprawiają, że spółka staje się konkurencyjna na tle innych. W takich przypadkach jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest wsparcie się metodami finansowania. Pozwalają one odzyskać stabilizację oraz zwiększyć posiadany budżet.

Kredyt czy leasing

Najczęściej wykorzystywanymi przez właścicieli rozwiązaniami są kredyty oraz leasing bez wykupu.

Pierwsza propozycja umożliwia pozyskanie pieniędzy na dowolny cel czy zakup środka trwałego. Druga opcja powoduje, że klient otrzymuje prawo do użytkowania samochodu jednak nie staje się jego właścicielem przez czas trwania umowy.

Oferta leasingowa

Odbiorca zainteresowany ofertą leasingową ma do wyboru wyższe raty i jednocześnie niższą cenę nabycia bądź niższe składki kosztem wyższej kwoty zakupu. Podjęcie decyzji w tym zakresie zależy głównie od tego, czy zainteresowany planuje w przyszłości dokonać takiej transakcji. Jeśli tak to bardziej satysfakcjonują propozycją okazują się wyższe składki. Wówczas takie zobowiązanie przypomina pożyczkę z możliwością korzystania z produktu.

Klienci poszukujący idealnej oferty dla siebie powinni poradzić się profesjonalistów w tym temacie czyli pracowników przedsiębiorstwa CLS. Firma funkcjonuje z ogromnym powodzeniem od wielu lat. Na przestrzeni tego czasu pomogła klientom dobrać rozwiązania adekwatne do przedstawianych przez nich potrzeb, możliwości, a także oczekiwań. Odbiorcy mogą liczyć na kompleksową obsługę oraz porady przez wszystkie etapy realizacji.

Jest to zaleta, dzięki której petent zyskuje komfort i świadomość bezpieczeństwa posiadanych przez niego środków.

Firma posiada swoje oddziały w pięciu największych miastach : Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Opolu oraz Bydgoszczy oraz stronę internetową dostępną dla każdego.