Menu
../alior/

TOP 7 Najlepsze kredyty na wakacje 2018

Według wstępnych danych aż 70% Polaków zamierza wyjechać w tym roku na wakacje, czyli około 15% więcej niż w zeszłym sezonie. Jak wynika z najnowszego badania Holiday Barometr, na wakacje w 2018 roku Polacy zamierzają przeznaczyć średnio 4,3 tys. zł.

Wciąż jednak wiele osób rezygnuje w ogóle z letniego wypoczynku ze względu na zbyt wysokie koszty. Warto wiedzieć, że dzisiaj jest wiele możliwości pozyskania gotówki na wakacje – poniżej przedstawiamy aktualnie najlepsze kredyty bankowe, które doskonale sprawdzą się przy organizowaniu urlopu w Polsce lub za granicą. Wiele z nich to specjalne oferty promocyjne, przygotowane przez banki tuż przed wakacjami!

 

7. BGŻ BNP Paribas : Kredyt gotówkowy z korzystnym oprocentowaniem

Bardzo atrakcyjna oferta kredytu dostępna jest w banku BGŻ BNP Paribas – aktualnie kredyt gotówkowy na dowolny cel do kwoty 200 000 zł można zaciągnąć przy bardzo korzystnym RRSO 9,7%. Minimalna wartość pożyczki musi wynieść 2000 zł. Wniosek o kredyt można złożyć w placówce banku, można też zrobić to online albo telefonicznie na infolinii w celu uzyskania wstępnej decyzji kredytowej.

6. mBank: Promocyjny pierwszy kredyt bez prowizji

Osoby, które jeszcze nie miały okazji skorzystać z oferty kredytowej mBanku, mogą teraz to zrobić na promocyjnych warunkach. Ich pierwszy kredyt gotówkowy w mBanku będzie bez prowizji, a więc z niższym RRSO (10,47%). Pożyczyć można od 500 do nawet 180 000 zł na dowolny cel na okres od 3 do 96 miesięcy. Dodatkowo bank oferuje bezpłatną możliwość wydłużenia okresu kredytowania lub zmianę dnia spłaty rat. Aby skorzystać z promocyjnego kredytu, nowi klienci muszą udać się do placówki, natomiast osoby posiadające konto w mBanku, mogą to zrobić online w serwisie transakcyjnym.

5. Alior Bank: Pożyczka internetowa z prowizją 0%

Dla osób, które lubią załatwiać sprawy w Internecie Alior Bank przygotował specjalną ofertę pożyczki z prowizją 0%. Pożyczyć można do 200 000 zł na maksymalnie 60 miesięcy, a środki otrzymać na konto nawet w 1 dzień! Wystarczy tylko wypełnić formularz kontaktowy online i zaczekać na kontakt ze strony przedstawiciela banku. Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest zawarcie umowy ubezpieczenia na życie.

 4. Bank Millennium: Pożyczka Gotówkowa w promocji „100 zł raty”

Do końca wakacji, czyli do 31 sierpnia, można skorzystać z promocyjnej pożyczki gotówkowej bez prowizji „100 zł raty”, która polega na tym, że za każde pożyczone 5000 zł płaci się 100 zł raty. W ten sposób można pożyczyć 5000, 10 000 lub 15 000 zł z okresem spłaty 60 miesięcy.  Oprocentowanie nominalne pożyczki wynosi 7,42%, a prowizja 0%.

 3. Pekao: Przekorzystna pożyczka na START do 4000 zł dla nowych klientów

Do 31 lipca z taniej pożyczki mogą skorzystać nowi klienci banku Pekao. Warunki specjalne dotyczą pożyczek do kwoty 4000 zł udzielanych na maksymalnie 36 miesięcy – są one oprocentowane 5,8% w stosunku rocznym przy prowizji 0% za udzielenie pożyczki. Wniosek o pożyczkę można złożyć online i nie trzeba dostarczać zaświadczeń o zarobkach (pożyczka na oświadczenie o dochodach).

 2. Eurobank: Szybka i tania pożyczka do 4000 zł

Najnowsza oferta Eurobanku, czyli „Pożyczka z gwarancją niskiego oprocentowania” idealnie wpisuje się w potrzeby wakacyjne Polaków, ponieważ oferuje do 4000 zł, a więc tyle, ile wynosi średni budżet na tegoroczne wakacje. Chcąc sfinansować wyjazd dzięki pożyczce, należy się śpieszyć, ponieważ jej promocyjne warunki obowiązują tylko do 31 lipca. Warunki te to 0% oprocentowania i prowizja w wysokości zaledwie 1,96%. Pożyczka udzielana jest na maksimum 10 miesięcy i można o nią wnioskować online lub w placówce.

 1. Getin Noble Bank: Darmowy kredyt gotówkowy do 2000 zł

Jest to najkorzystniejsza oferta, ponieważ pozwala pożyczyć zupełnie za darmo kwotę od 500 do 2000 zł na okres 12 miesięcy. Z tytułu pożyczki nie trzeba płacić żadnych prowizji, ani oprocentowania – oddaje się dokładnie tyle, ile się pożyczyło!

Darmowy kredyt gotówkowy jest przeznaczony dla tych klientów, którzy nie mają aktualnie czynnego kredytu w Getin Banku. Formularz wniosku można wypełnić online, wówczas bank skontaktuje się w ciągu 48 godzin i wytłumaczy dalsze formalności. Można również udać się bezpośrednio do placówki banku i wszystko załatwić od ręki.

Źródło: Artykuł powstał we współpracy z portalem pozyczasz.pl

Wszystkie oferty są aktualne na dzień 30.06.2018