Menu
../alior/

Test zdolności kredytowej – oszczędza czas i nasze pieniądze

Zanim weźmiesz kredyt gotówkowy czyli pożyczkę z banku czy firmy pożyczkowej warto przetestować swoją zdolność kredytową dla takiej pożyczki gotówkowej, bowiem w życiu każdego z nas są sytuacje, których nie planowaliśmy i się ich nie spodziewaliśmy.

Coś po prostu niespodziewanego. I jak to często bywa wiążą się one z pieniędzmi.Tych wydatków niestety nikt z nas nie potrafi przewidzieć, a na domiar złego znacznie wpływają one na nasze finanse domowe. Jednak i w takich sytuacjach zawsze można znaleźć wyjście, zazwyczaj jest możliwość zaciągnięcia niewielkiej pożyczki u rodziny, czy też zaprzyjaźnionej sąsiadki.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Jeżeli jednak jest to nie możliwe pozostają jeszcze kredyty gotówkowe przez Internet.

Test zdolności kredytowej

W dzisiejszych czasach Internet stał się oknem na świat, gdzie możemy brać udział w szkoleniach online, robić zakupy, a także przyjrzeć się różnym kredytom. Znajdziemy wiele stron internetowych bezpośrednio bankowych bądź też innych np. rankingowych. Jednakże na każdej z nich uzyskamy informacje o banku, oferowanych usługach, typach kredytów, oprocentowaniu.

Wśród szerokiego wachlarza pożyczek odnaleźć możemy kredyt gotówkowy w BZ WBK.

Bank ten oferuje nam niskie oprocentowanie, dogodne raty i przystępny czas spłat. Wniosek o kredyt można wypełnić na stronie internetowej bez wychodzenia z domu, ale również możemy udać się do najbliższej placówki bankowej, gdzie od ręki zostanie nam przedstawiona nasza zdolność kredytowa przy pożyczce gotówkowej. Pracownik banku na pewno do otrzymania kredytu poprosi nas o okazanie niezbędnych dokumentów.

W niektórych przypadkach może to być tylko i wyłącznie dowód osobisty, w innych również zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach czy też drugi dokument tożsamości.

Jeżeli okaże się, że posiadamy ową zdolność kredytową przedstawi nam umowę kredytową. I tu najważniejsze – pamiętaj, żeby dokładnie przeczytać tą umowę, a w razie nie zrozumienia jakiegokolwiek punktu prosić o wyjaśnienie pracownika, który na pewno chętnie udzieli odpowiedzi na każde nasze pytanie.

Każdy kredyt zaciąga się na dłuższy okres czasu, stąd musimy mieć pewność, co do warunków na jakich zostanie nam udzielony, gdyż jednoznaczność i zrozumienie pozwoli nam na pewne comiesięczne spłaty. I właśnie dlatego warto sprawdzić swoją zdolność kredytową przy pomocy kalkulatora który wyliczy nam na jakie raty nas stać co miesiąc.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl