Menu
../alior/

Szybkie pożyczki 2019 roku – te najlepsze

Czy szybkie pożyczki przez Internet to dobry pomysł na gotówkę?

Idealna szybka pożyczka gotówkowa online powinna cechować się wysoką przyznawalnością, niską miesięczną ratą oraz jasnymi i prostymi warunkami kredytowania. Niestety, w toku serwowanych przez banki informacji, bardzo łatwo jest się zgubić i zatracić cel swoich poszukiwań, godząc się na rozwiązanie, które w rzeczywistości nie jest dla nas najkorzystniejsze.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Banki bardzo łatwo przyciągają do siebie klientów za pomocą chwytliwych haseł reklamowych, a potem bardzo prosto przekreślają swoje obietnice, pokazując klientowi kilkunastostronicowy regulamin kredytu gotówkowego.

Wszystkie te regulacje trzeba bardzo spokojnie przeczytać i w razie wątpliwości, poprosić konsultanta o wyjaśnienie, gdyż podpisywany przez nas dokument będzie świadczył o decyzjach finansowych przez cały okres kredytowania.

Kolejną cechą, jaką powinna się charakteryzować tania i dobra pożyczka gotówkowa od ręki jest szybkość jej przyznawania.

TOP 3 pożyczek pozabankowych: 1) Pierwsza pożyczka za darmo! Kalkulator na stronie www.vivus.pl
2) Najchętniej wybierana, do 15 000 zł na 3 lata - więcej na www.provident.pl
3) Na 30 dni za darmo + jedne z najniższych rat, kalkulator na www.wonga.pl

Optymalnym rozwiązaniem jest, jeśli bank wydawałby decyzję już tego samego dnia, co my składamy do niego wniosek.
Istnieje pojęcie „wstępnej decyzji kredytowej”, która podejmowana jest przez pracownika banku, z którym podpisujemy umowę. Informuje nas on o procedurach, jakie będzie musiał przejść złożony przez nas dokument oraz bardzo często utwierdza nas w optymizmie, że zostanie podjęta pozytywna decyzja o przyznaniu pożyczki online (w przeciwnym razie, nie przyjmowałby wniosku).

Szybka pożyczka przez Internet

Innym ważnym elementem dobrej szybkiej pożyczki jest jej duża dostępność i łatwość uzyskania o niej informacji.
Obecnie najbardziej popularnym źródłem komunikacji jest internet, dlatego właśnie najwięcej plusów ma szybka pożyczka gotówkowa przez internet. Nie tylko można bardzo prosto ją uzyskać, ale także szybko skontaktować się z bankiem udzielającym o niej niezbędnych danych oraz rozwiać wszelkie wątpliwości w toku decydowania się na konkretną propozycję którejś z instytucji finansowych.

Wysoka przyznawalność kredytu bezpośrednio wiąże się z zarobkami klientów banku. Najlepszym rozwiązaniem byłyby kredyty bez dochodów, jednak żaden bank nie zgodzi się na wydanie pozytywnej decyzji o pożyczce gotówkowej bez potwierdzonego chociaż jednego źródła utrzymania.
Bank musi mieć zabezpieczenie na wypadek braku spłaty należności przez danego użytkownika.

Najlepszym z dostępnych jest umowa o pracę na czas nieokreślony, co gwarantuje organowi kredytodawczemu płynność finansową jego klienta.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Jeśli natomiast przyszły kredytobiorca otrzymuje dochody z wielu źródeł, bank musi mieć potwierdzenia każdego z nich, aby zaliczyć je jako wiarygodne i poprawiające zdolność kredytową danej osoby.