Menu
../santander/

Do którego banku po szybki kredyt gotówkowy?

Bardzo często w toku starania się o pożyczkę o gotówkową lub kredyt konsumpcyjny, najistotniejszy okazuje się czas decyzji kredytowej. Jeśli decydujemy się na rozwiązanie polegające na wzięciu kredytu na sobie znany cel, zwykle jest to sprawa pilna, nie wymagająca zwłoki i okres oczekiwania na rozpatrzenie wniosku kredytowego (nawet jeśli miałby wynosić jedynie kilka godzin) dłuży się w nieskończoność.

Pożyczka gotówkowa jest najczęściej warunkowana specjalnymi potrzebami, które nie mogą czekać, dlatego istotny jest dla nas czas jej udzielenia oraz ilość wymogów formalnych, które musimy spełnić zanim zostanie nam ona przyznana.

Szybki kredyt gotówkowy,

niekoniecznie jest tym najtańszym. Za szybkość usługi należy często dość dużo zapłacić.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Owa opłata pobierana jest w formie wyższego oprocentowania lub prowizji, jaka jest wymagana przez bank. Takie oferty są na tyle atrakcyjne, że mają wielu zwolenników, którzy godzą się ponieść wyższe koszty udzielania pożyczki na rzecz krótkiego czasu oczekiwania na pozytywną decyzję kredytową. Wiele banków oferuje taką usługę.

Ponadto, istnieją także instytucje finansowe (organy pożyczkowe inne niż banki), które także ekspresowo udzielają zobowiązań w formie wysoko oprocentowanych pożyczek. Dla klienta jest to bardzo ważne, szczególnie jeśli potrzebuje on pieniędzy natychmiast.

Szybko i na dowód

Odpowiedzią na pytanie „Gdzie dostanę szybką pożyczkę na dowód?” są wszelkiego rodzaju instytucje finansowe, które zajmują się usługami polegającymi na udzielaniu odpowiednio oprocentowanych pożyczek gotówkowych bez konieczności potwierdzania swoich dochodów różnymi zaświadczeniami od pracodawców lub dokumentami poświadczającymi uzyskiwanie wpływów finansowych z danego źródła.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Wystarczającym udowodnieniem dochodów są w tym przypadku składane przez klientów pisemne oświadczenia lub wyciągi z kont bankowych, potwierdzające obroty na rachunku. Taka forma udzielania kredytu jest na pewno szybsza, ale niekoniecznie tak samo bezpieczna i opłacalna jak tradycyjny bankowy kredyt.

Jeśli…

czujesz się zagubiony wśród wielu ofert różnych banków i nadal zastanawiasz się, który bank warto wybrać, zwróć na początku uwagę na te promocje kredytowe, które gwarantuje Ci Twój macierzysty bank (ten, w którym posiadasz rachunek rozliczeniowy, z którego na co dzień korzystasz).

Dzięki temu, że bank ma stale wgląd w obroty prowadzone na Twoim rachunku, posiada też informacje o Twojej szacunkowej zdolności kredytowej i przygotuje oferty specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Historia kredytowa ważna rzecz!

Generalnie jeśli historia kredytowa nie jest zbyt dobra to uzyskanie kredytu na samochód nie jest łatwe. Aby otrzymać taki kredyt trzeba mieć między innymi dobrą historię kredytową, odpowiednie dochody (oczywiście udokumentowane), bardzo pomocne jest to jeśli posiadamy już jakąś częś gotówki potrzebnej do zakupu samochodu np. 50%.

Należy zwrócić również na promocje samochodowe ponieważ w takich przypadkach również warunki kredytowe mogą być korzystne dla konsumentów. Pewien mądry człowiek powiedział kiedyś: „Nie można kupić wszystkiego na raz”. Codziennie każdy uczciwy obywatel próbuje zrobić „małe zakupy” w celu wypełnienia długiej listy życzeń i potrzeb. Zgadzam się, że możliwość zarabiania pieniędzy powinna być możliwe praktycznie dla wszystkich bez względu na wiek, wykształcenie oraz jego cechy.

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Wśród długiej listy potrzeb i życzeń wśród polaków oprócz samochodu znajduje się również, własne mieszkanie, wymarzona wycieczka, remont mieszkania, zakup różnych sprzętów domowych itp. Jednak nie wszyscy mają możliwość aby kupić to wszystko w jednym czasie, ba w jednym roku. Dlatego tak duża liczba osób korzysta z różnego rodzaju kredytów gotówkowych.

3 komentarze
  1. blank ZibiMan
  2. blank Heniooo
  3. blank Maria