Menu
../pko/

Sprawdź, jaką kwotę kredytu możesz dostać

Wiele osób chcących znaleźć finansowanie swoich mieszkaniowych planów chciałoby skorzystać z usług czarodzieja, który pomoże im przebrnąć przez skomplikowane formalności urzędowe i bankowe. Najmniej kłopotliwe jest kupowanie mieszkania na rynku pierwotnym, bowiem zazwyczaj pomoże developer. Najgorzej jest z budową domu. Gdzie wybrać projekt, jak kupić działkę, jakie formalności są niezbędne do budowy i wreszcie gdzie po kredyt hipoteczny w Szczecinie, Poznaniu, Bydgoszczy Gdańsku czy Łodzi.

Niestety na polskim rynku nie ma jeszcze kancelarii prawnych znanych z Europy Zachodniej, których głównym zadaniem jest załatwianie za klienta tego typu spraw. Wszystko trzeba załatwić osobiście, uważając za każdym razem na czyhające rafy: leniwych urzędników, nieuczciwych budowlańców i niezrozumiałe oferty bankowe.

Kalkulatory kredytowe – to podstawa!

Na szczęście wiele spraw staje się znacznie łatwiejszych dzięki Internetowi. Pomocą służą zarówno wyspecjalizowane portale, blogi czy fora, gdzie można znaleźć wiele bezcennych informacji dotyczących załatwiania poszczególnych spraw. Bardzo pomocne są również media społecznościowe, dzięki którym można liczyć na wsparcie osób, które doświadczają lub doświadczyły takich samych kłopotów. Jednocześnie w sieci wiele trudnych spraw można załatwić od ręki.

O ile nasze urzędy jeszcze nie są gotowe do całkowitego świadczenia zdalnej pomocy, o tyle rozwój bankowości elektronicznej sprawił, że wiele spraw finansowych możemy załatwić bez wychodzenia z domu. Podstawowymi narzędziami służącymi do wyboru najlepszego kredytu czy obliczeniu na jaką kwotę kredyt możemy liczyć w banku są kredytowe kalkulatory i porównywarki kredytowe.

Dzięki nim możemy wybrać najlepszy kredyt budowlano hipoteczny czyli w Alior Banku ze względu na rozliczne ważne dla klienta parametry. Jedni będą szukali najtańszych pieniędzy, inni niższych rat, dla innych ważna będzie możliwość jak najtańszej wcześniejszej spłaty całego zadłużenia.

Dzięki tym aplikacjom sieciowym możemy szybko i precyzyjnie sprawdzić i porównać aktualną ofertę wielu banków. Po wybraniu najbardziej interesującej propozycji warto zobaczyć, ile pieniędzy możemy faktycznie pożyczyć. Kalkulator kredytowy mieszkaniowy Aliora pozwoli na wyliczenie miesięcznej raty i wstępne oszacowanie naszej zdolności kredytowej.

Dzięki temu udając się do banku będziemy dysponowali pełną wiedzą na temat własnych możliwości oraz kredytu, który chcemy wziąć.