Menu
../pko/

Promocyjne kredyty hipoteczne – warto z nich korzystać ?

Kredyt mieszkaniowy z marżą 0 procent to rozwiązanie skierowane do kredytobiorców szukających nie tylko opłacalnych warunków kredytowania zakupu nieruchomości, lecz dodatkowo chcących pomnażać swoje oszczędności używając innowacyjnych produktów inwestycyjnych.

Wybierając spośród ofert kredyty w Getin Banku wraz z programem systematycznego oszczędzania, kredytobiorca może uzyskać marżę 0proc przez pierwszy rok od uruchomienia kredytu a także zmniejszoną marżą w następnych latach. Aby skorzystać z oferty specjalnej wystarczy minimalna składka comiesięczna na program regularnego oszczędzania w wysokości 150 zł na każde 100 000 zł kredytu.

Promocyjny kredyt hipoteczny z marżą 0 procent Getin Banku udzielany jest w PLN, bez prowizji oraz nawet do 50 lat. Przez pierwszy rok spłaty kredytobiorca oszczędza na promocyjnej marży, płacąc raty z uwzględnieniem aktualnej stawki Wibor. Bank przygotował także pakiet ubezpieczeń: Program Ochronny Zdrowy Kredyt oraz Ubezpieczenie Nieruchomości od pożaru oraz innych zdarzeń losowych.

Dla wszystkich tych chętnych osób, które zdecydują się skorzystać z tejże oferty czeka nader miła niespodzianka – prowizja przy kredycie 0 procent. A wszystko co należy zrobić to skontaktować się z naszym konsultantem po przez okno chatu. Konsultant kredytowy odpowie na Państwa wszelki pytania dotyczące kredytu hipotecznego z marża 0 procent.