Menu
../pekao/

Pożyczki pozabankowe online – szybka gotówka

Kredyt bądź pożyczkę pozabankową uważamy często za ostateczne rozwiązanie. Równocześnie, traktujemy te produkty finansowe tak, jak gdyby bezwzględnie się nam należały. Okazuje się jednak, iż wcale nie jest tak, że kiedy znajdziemy się w trudnej sytuacji i znikąd nie będziemy mogli otrzymać pomocy, zawsze pozostanie nam skorzystanie z oferty banku czy innej tego typu instytucji.

Aby otrzymać podobne wsparcie finansowe, również należy spełnić pewne kryteria.

Posiadanie zdolności kredytowej jest niezbędne, by móc ubiegać się o kredyt czy pożyczkę. Istotny jest więc nasz dochód – jego rodzaj i wysokość – a także historia kredytowa, a więc ewentualne zadłużenie i sposób, w jaki wywiązujemy się ze zobowiązań.

TOP 3 pożyczek pozabankowych: 1) Pierwsza pożyczka za darmo! Kalkulator na stronie www.vivus.pl
2) Najchętniej wybierana, do 15 000 zł na 3 lata - więcej na www.provident.pl
3) Na 30 dni za darmo + jedne z najniższych rat, kalkulator na www.wonga.pl

Jeśli nie należymy do terminowych klientów, a w dodatku nie posiadamy żadnego źródła dochodu lub nie możemy go udokumentować, prawdopodobnie będziemy mieli spore trudności z otrzymaniem pomocy finansowej.

Chyba, że zaczniemy ubiegać się o pożyczki pozabankowe online bez BIK i zaświadczeń o dochodach.

Szybka gotówka online

Jak sama nazwa sugeruje – oznaczają taki produkt finansowy, który przyznawany jest bez uprzedniego sprawdzenia przez bank czy inną instytucję historii kredytowej klienta. Teoretycznie więc konsument może nawet być bankrutem czy mieć spore zadłużenie lub też nieterminowo spłacać kredyty, a dana instytucja i tak udzieli mu wsparcia.

Ponadto, tego typu pożyczki pozabankowe nie wymagają okazania dokumentów, potwierdzających dochód. W praktyce oznacza to, iż nawet osoba bezrobotna i nie mająca stałego źródła dochodu może otrzymać pożyczkę. Wynikałoby z tego, że pożyczki pozabankowe bez BIK i zaświadczeń o dochodach dostępne są dla wszystkich klientów. Warto jednak uświadomić sobie, że udzielenie takiej pożyczki niepewnemu konsumentowi wiąże się dla danej instytucji ze sporym ryzykiem.

TOP 3 pożyczek pozabankowych: 1) Pierwsza pożyczka za darmo! Kalkulator na stronie www.vivus.pl
2) Najchętniej wybierana, do 15 000 zł na 3 lata - więcej na www.provident.pl
3) Na 30 dni za darmo + jedne z najniższych rat, kalkulator na www.wonga.pl

Dlatego też może ona ustalić wyższą cenę takiej szybkiej gotówki. Zanim więc sięgniemy po pożyczki bez BIK i zaświadczeń o dochodach, upewnijmy się, jakie koszty, na przykład oprocentowanie czy prowizja, uwzględnione zostały w danej ofercie.

Warto dodać, że pożyczki bez BIK i zaświadczeń o dochodach mogą być znakomitym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy natychmiast potrzebujemy dodatkowych środków – ze względu na to, że wszelkie formalności zredukowane są do niezbędnego minimum, procedura przyznania pożyczki trwa bardzo krótko.