Menu
../alior/

Kredyty hipoteczne 2018 – który wybrać ?

Kupno mieszkania wiążę się dzisiaj w 80 procentach z kredytowaniem. Niskie płace i brak oszczędności sprawiają, że nie mamy innego wyboru. Chcemy jednak, aby były najlepsze warunki kredytu hipotecznego.

Co to oznacza?
Kredyt ma być nie tylko tani, ale również odpowiednio ubezpieczony – jeśli nasze mieszkanie zostanie zdewastowane, jeśli stracimy pracę, budynek ulegnie zniszczeniu, powinniśmy być zabezpieczeni. Nawet najlepszy doradca kredytowy powie nam, że to droższe rozwiązanie, ale z pewnością bezpieczne.

Opinie o kredytach hipotecznych z końcem 2015 i na początku 2016 roku są zazwyczaj dobre (stopy procentowe spadają i nie widać by musiały rosnąć), choć czasami zdarzają się takie, które mówią o komplikacji z bankiem. Dlaczego tak się dzieje?
Kredyt jest zazwyczaj niedopasowany do możliwości kredytobiorców, brak ubezpieczenia od utraty pracy często powoduje, że przy takim zdarzeniu nadal musimy spłacać miesięczne raty.
Tak więc najlepsze warunki kredytu hipotecznego mogą uratować nam sytuację i sprawią, że nie będziemy musieli rezygnować ze swojego nowego mieszkania.

Zobaczmy jaki jest najlepszy doradca kredytowy w naszej okolicy, wybierzmy się do niego z odpowiednimi dokumentami potwierdzającymi naszą zdolność finansową oraz inne zadłużenia, a na pewno znajdziemy taki kredyt, który nie będzie dla nas ryzykowny. Tak więc zanim cokolwiek popiszemy, zobaczmy dokładnie co mamy do wyboru, sprawdźmy opinie o kredytach hipotecznych, które znajdziemy na wielu stronach internetowych.

Kupienie domu nie musi być dla nas ryzykowne i męczące. Wystarczy tylko wybrać odpowiedniego doradcę lub skorzystać z naszego kalkulatora kredytowego hipotecznego. A rok 2016 upłynie pod znakiem – przeprowadzka do nowego domu lub mieszkania.