Menu
../alior/

Sprawdź bank który akceptuje dochody z zagranicy

Kredyt hipoteczny Getin Banku to dobra opcja dla każdego kto ma dochody z za granicy. Wiele osób w dzisiejszych czasach decyduje się na kredyt bez prowizji, która niekiedy potrafi być dość wysoka. Dlaczego wiele osób nie dostaje dzisiaj kredytu hipotecznego?

Nie wszystkie banki akceptują wszystkie źródła dochodów, spójrzmy zatem dokładnie gdzie akceptują wszelkie źródła dochodów, czyli między innymi umowę o dzieło, czy umowę o zlecenie.

TOP 3 kredytów hipotecznych: 1) Oblicz sam gdzie dostaniesz najkorzystniejszy kredyt na www.notus.pl
2) HIT miesiąca, 35lat, do 90% wartości, wakacje kredytowe - www.pkobp.pl
3) 0% prowizji, 0% za wcześniejszą spłatę, niskie RRSO - www.millenium.pl

Niestety w dwudziestym pierwszym wieku bardzo mała ilość banków akceptuje taki zarobek, gdyż jest on nie pewny. Jednakże osoba, która przez cały czas ma zlecenia jedno za drugim, będzie miała szansę na uzyskanie kredytu w Getin Banku. Wzięcie kredytu hipotecznego nie jest takie łatwe jak może nam się wydawać.

Kredyt hipoteczny a dochody zagraniczne

Każdy bank dokładnie sprawdza jaka jest nasza sytuacja finansowa i czy poradzimy sobie z takim obciążeniem.

Warto także wspomnieć, że kredyt hipoteczny udzielany jest parom, czyli małżeństwom lub dwom osobom – singiel musi mieć bardzo duży zarobek aby starać się o taki kredyt (lub osiągać duże dochody zagraniczne). Dlatego też przyjęło się, że singiel nie może wziąć kredytu hipotecznego.

Akceptowanie różnych źródeł dochodu jest bardzo dużym ułatwieniem. Oczywiście mimo wszystko na umowie musi być odpowiednia kwota aby bank mógł nam takowego kredytu udzielić.

Jednakże ogólnie patrząc jest to bardzo duże ułatwienie kredytowe i warto korzystać z oferty kredytowej takiego banku które taki coś posiada w swojej propozycji czy to odnośnie kredytu hipotecznego czy gotówkowego.

Także jeżeli osiągasz dochody za granicą to oferta Getin Banku jest jedną z ciekawszych na rynku.