Menu
../alior/

Kredyt gotówkowy – załatwisz przez Internet

Możliwości załatwienia kredytu gotówkowego stają się coraz większe a sama procedura – łatwiejsza.

Teraz aby ubiegać się o pożyczkę nie potrzeba nawet wychodzić z domu. Wszystkie formalności można załatwić zza ekranu swojego komputera, przez Internet. Jest to całkowicie bezpieczne a i możliwość tę udostępnia wiele banków.

Kredyt gotówkowy łatwiej niż kiedykolwiek

Procedury związane z ubieganiem się o pożyczkę gotówkową w ostatnich latach zostały znacznie zminimalizowane.

Banki ograniczyły ilość niezbędnych dokumentów, które kredytobiorca musi przedstawić, by ubiegać się o kredyt. Ponadto czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu kredytu również znacząco się skrócił. Dodatkowo przebojem do usług bankowych wkroczyły pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń, które wprawdzie opiewają na mniejsze kwoty, jednak są bardzo łatwo dostępne. Wszystko to było możliwe dzięki uruchomieniu BIK, czyli Biura Informacji Kredytowej.

Kolejnym krokiem w kierunku ułatwienia kredytobiorcom ubiegania się o pożyczkę gotówkową było udostępnienie takiej możliwości w sieci.

 

Kredyt gotówkowy przez Internet

Pożyczka gotówkowa online jest dostępna w ofercie niemal każdego banku. Do tego celu uruchomiono specjalne narzędzia, które dają możliwość złożenia wniosku o udzielenie kredytu za pomocą strony internetowej. Wnioski takie są jasne i przejrzyste, więc nie sprawiają żadnych trudności przy wypełnianiu. Dodatkowo dzięki sprawdzonym metodom szyfrowania stron, kredytobiorcy mogą mieć pewność, że ich dane pozostają bezpieczne i nie dostaną się w niepowołane ręce.

Procedury ubiegania się o kredyt gotówkowy online

W celu otrzymania pożyczki gotówkowej przez Internet należy wypełnić wniosek na stronie internetowej banku, po krótkim czasie otrzymujemy wstępną decyzję kredytową i można przystąpić do dopełnienia pozostałych formalności. Nie są one skomplikowane, a w przypadku pożyczki gotówkowej online ograniczają się do zapoznania się z ogólnymi warunkami kredytu, przeczytania umowy oraz podpisania jej. Następnie w krótkim czasie bank udostępnia kredytobiorcy pożyczone przez niego pieniądze.