Menu
../pekao/

Kalkulator rat kredytu gotówkowego 2018

Wybrane dobrego kredytu gotówkowego nie jest łatwym zadaniem. W zależności od indywidualnych oczekiwań klienta, jeden kredyt może być dla nas dobry, a inny zły. Jakimi kryteriami powinniśmy się kierować wchodząc na stronę internetową i klikając kalkulator rat kredytu gotówkowego. Na pewno warto zwrócić uwagę na całkowity koszt kredytu, który zawsze na takich stronach powinien być podany.

Wybranie kredytu wcale nie jest takie proste jak może się wydawać. Zatem koszt całkowity kredytu, wysokość oprocentowania, dodatkowe koszta takie jak ubezpieczenie kredytu, koszt jego przygotowania oraz inne dodatkowe koszta z którymi możemy się spotkać ?

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Znajdziemy je na pewno w opisie oferty oraz w regulaminie firmy pożyczkowej lub też banku. Szczegóły są tutaj bardzo ważne i nie należy ich pomijać.

 

Zdolność kredytowa a kredyt gotówkowy

Czas na sprawdzanie zdolności kredytowej. W przypadku banko procedura ta jest zdecydowanie bardziej skomplikowana. Pod uwagę bank bierze na pewno kwotę naszych przychodów, codzienne wydatki takie jak mieszkanie, ilość dzieci, rachunki oraz inne zadłużenia ? pożyczki, kredyty, alimenty. Bank na pewno zwróci uwagę na opóźnienia spłat poprzednich rat.

To jak najbardziej może mieć wpływ na to, jakiej odpowiedzi udzieli nam placówka bankowa. W przypadku poza bankowych instytucjach finansowych, mamy znacznie więcej możliwości i kalkulator rat kredytu gotówkowego będzie dla nas zdecydowanie bardziej przyjazny. Na takich usługach może skorzystać bardzo wiele osób, które usłyszały odmowę w tradycyjnym banku.

Zatem sprawdzanie zdolności kredytowej uzależnione jest od wybranego miejsca w którym staramy się o kredyt lub pożyczkę, bo co musimy wiedzieć, te dwie rzeczy to dwa różne produkty finansowe, które udzielane są na nieco innych zasadach.

Wszystkie te informacje otrzymamy zarówno od banku, jak i od instytucji finansowej w której ubiegamy się o dany kredyt. W każdej chwili możemy zadzwonić też na wybraną infolinię w celu zasięgnięcia bardziej detalicznych informacji.

Zawsze, w każdej chwili możemy skorzystać z fachowej pomocy dla wszystkich klientów, niezależnie od tego z jakiego dokładnie produktu chcemy skorzystać.

 

Porównanie pożyczek – to bardzo ważne

Poszukiwanie najlepszego kredytu gotówkowego to obecnie nie lada sztuka. Ofert na polskim rynku jest tak dużo że gubią się w nich nawet osoby które brały już kredyty wielokrotnie i nie miały z tym żadnego kłopotu.

Obecnie jest to trudne zadanie gdyż każdy bank stosuje jakąś promocję na kredyt gotówkowy przez co nie wiadomo już czasem komu ufać i co wybrać by zapłacić jak najmniej za pożyczkę którą potrzebujemy.

My ze swej strony postanowiliśmy przygotować ranking kredytów gotówkowych (i pożyczek) który mamy nadzieję pomoże w wyborze 🙂 Zawiera on w zasadzie wszystkie kredyty gotówkowe godne uwagi a oferowane prze banki na terenie Polski.

 

Ułożyliśmy go w prosty sposób – według najlepszych promocji. Czyli sprawdzamy na bieżąco co dany bank oferuje i jaka jest stopa oprocentowania – na tej podstawie dany kredyt albo awansuje w naszym rankingu albo pikuje w dół. Nie braliśmy pod uwagę w tym rankingu pożyczek szybkości kredytu czy dodatkowego kosztu (jak ubezpieczenie). Warto o to zapytać konsultanta bankowego po tym jak wypełnimy wniosek o kredyt gotówkowy.

Polecamy wypełnić wnioski o kredyt czy pożyczek w paru bankach naraz – gdyż dzięki temu zwiększamy nasze szanse na kredyt gotówkowy o naprawdę świetnych warunkach.