Menu
../pko/

Kalkulator pożyczkowy BPH

Zanim wybierzesz się do BPH na rozmowę o swoim kredycie gotówkowym, musisz ustalić, czego od niego oczekujesz. Czy chciałbyś z łatwością go spłacić, czy zależy Ci na niskiej miesięcznej racie, czy interesuje Cię krótki okres kredytowania, czy jesteś zwolennikiem najniższego oprocentowania, czy chcesz go otrzymać w szybkim tempie i najważniejsze – w jakiej kwocie chcesz uzyskać pożyczkę bez zaświadczeń ?

TOP 3 pożyczek bankowych: 1) Mini Ratka PKO BP (bez zaświadczeń do 24 000zł) - www.pko.pl
2) 0% prowizji! 6,9%, do 50 000 zł, oblicz ratę na www.alior.pl
3) Do 200 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na www.t-mobile.pl

Dobra pożyczka gotówkowa wcale nie musi mieć najniższego oprocentowania i najniższej prowizji, gdyż po obliczeniach, jakich możesz dokonać za pomocą internetu lub metodą bardziej tradycyjną ? za pomocą kartki i długopisu, ewentualnie kalkulatora dostępnego po wypełnieniu wniosku, z łatwością zobaczysz, w jaki sposób będą rozkładały się Twoje miesięczne raty do spłaty i dzięki temu dopiero będziesz mógł porównać jakość usług finansowych dostępnych na rynku.

Poznaj najważniejsze warunki pożyczki BPH:

– Już w trakcie pierwszej rozmowy poznasz naszą decyzję odnośnie pożyczki.
– Kwota kredytu gotówkowego jaką możesz pozyskać to nawet 150 000zł.
– BEZ PROWIZJI to okresowa promocja – zapytaj o nią konsultanta po wysłaniu wniosku.
– W ciągu 21 dni możesz zrezygnować z pożyczki gotówkowej.

Dzięki tej pożyczce z BPH masz szansę i możliwość skonsolidowania=spłacenia innych kredytów i pożyczek z innych banków lub instytucji typu SKOK.

Pamiętaj, że banki w tym i BPH najczęściej korzystają z różnego rodzaju udogodnień i wyjątków, ustalając wysokość prowizji, oprocentowania, kwoty ubezpieczenia i zabezpieczenia spłaty kredytu, dostosowując ofertę indywidualnie do Ciebie i do Twoich potrzeb.

Ustawa bankowa, która obowiązuje wszystkie banki mówi wyraźnie, że pracownik banku powinien przedstawić Ci jak najkorzystniejszą ofertę dotyczącą pożyczki gotówkowej bez zaświadczenia.