Menu
../alior/

Wybieramy najkorzystniejszy kredyt hipoteczny i gotówkowy

Jeśli masz problem z decyzją…

Jeżeli nie możesz się zdecydować, który kredyt hipoteczny będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie i będzie spełniał stawiane przez Ciebie warunki finansowe, polecaną formą podejmowania decyzji jest kontakt z doradcą kredytowym. Dzięki temu rozwiązaniu nie zgubisz się w procedurach bankowych ani nie narazisz się na straty z tytułu braku rozumienia słownictwa bankowego.
Dowiesz się, jaki kredyt hipoteczny polecają doradcy kredytowi i co musisz wziąć pod uwagę, wybierając konkretną ofertę kredytu hipotecznego.
Bardzo często doradcy zwracają uwagę na Getin Bank, BZ WBK ale i na Alior Bank.

Alior Bank – czy warto ?

Jest to względnie nowa instytucja, która pojawiła się na polskim rynku dosłownie parę lat temu.
Na rynku międzynarodowym jest to dobrze znana marka gdyż właścicielami jej są Włosi którzy w sektorze bankowym działają od bardzo dawna i mają w tym zakresie mnóstwo doświadczenia. Pod szyldem Alior Banku pracują specjaliści polscy i zagraniczni. Obsługują głównie klientów biznesowych, jednak coraz więcej odbiorców prywatnych przekonuje się do nowej marki.

 

Obecnie Alior Bank ma już dziesiątki tysięcy zadowolonych polskich klientów, pozyskanych głównie dzięki intensywnej kampanii marketingowej, która kładła duży nacisk na wysoką jakość obsługi klienta oraz działania zgodne z jego zapotrzebowaniami.
Oferuje wiele usług bankowych: prowadzenie rachunków rozliczeniowych, lokat inwestycyjnych, udziela kredyty i pożyczki, w tym także hipoteczne.

 

Zwłaszcza na kredyt hipoteczny na 90% warto zwrócić uwagę gdyż ten bank jako jeden z niewielu jeszcze takie kredyty przyznaje (podajemy te dane na dzień 20 września 2016).
Warunki jakie może zaproponować niezbyt różnią się od kredytów w PKO czy ING banku – ale szybkość z jaką ten najkorzystniejszy kredyt hipoteczny jest przyznawany powali każdego … jest to ok 10 dni roboczych.

 

Tak więc najkorzystniejszy kredyt hipoteczny i gotówkowy jest na wyciągnięcie ręki …