Menu
../pekao/

Czy kantor internetowy może zmniejszyć ratę kredytu?

Kredyty w obcych walutach, szczególnie we frankach budzą sporo kontrowersji. Wiele kłopotów mają osoby, które zdecydowały się na taki kredyt ze względu na obecnie duże wahania rynku walut. Między politykami a bankami toczy się nieustanna dyskusja, czy pomagać frankowiczom, czy zostawić ich na pastwę losu. Ratunkiem dla osób, które wzięły kredyt we frankach jest korzystanie z kantorów internetowych, dzięki którym można nieco zmniejszyć raty posiadanego kredytu.

Jednym z polecanych kantorów, z którego mogą skorzystać frankowicze jest trejdoo.com. Jest to kantor internetowy, który oferuje bardzo korzystne kursy walut. Nawet dużo korzystniejsze niż kantory stacjonarne. Ponadto, korzystanie z takiego kantoru jest również bardzo wygodne. Można pozyskać pieniądze bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystkie sprawy można będzie załatwić przez Internet, co jest bardzo dużą zaletą.

 

Konto walutowe w e-kantorach

Świetnym rozwiązaniem na zmniejszenie rat kredytu jest założenie konta w kantorach internetowych. Eksperci wyliczają, że przy racie w wysokości 600 franków korzystanie z e-kantorów pozwoli nam na oszczędność w wysokości 20-90 złotych miesięcznie, w zależności od banku i kursu waluty. W skali roku daje to nawet ponad 1000 złotych. Na pewno w kryzysowej sytuacji każda taka oszczędność będzie na wagę złota.

Można będzie cieszyć się z uzyskania bardzo dobrych rezultatów, które pozwolą nam jakoś przebrnąć przez proces spłaty kredytu, który jest dla nas tak niewygodny. Coraz więcej osób decyduje się na takie właśnie rozwiązanie.

Uważają je za najlepsze z możliwych. Głównie dlatego, że kursy walut oferowane przez kantory internetowe są dużo bardziej korzystne niż te, proponowane przez stacjonarne kantory.

 

W większości kantorów on-line marża wynosi około 0,5%, podczas gdy w banku to około 5%. Właśnie dlatego, kantory internetowe mogą pozwolić sobie na zaproponowanie bardziej korzystnych kursów niż kantory stacjonarne.

Na pewno więc tego typu miejsca są idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają kredyty we frankach szwajcarskich i innych walutach.