Menu
../pko/

Różnica pomiędzy kredytem hipotecznym a pożyczką hipoteczną

Wiele banków stara się, aby w powszechnej świadomości utrwalić wizerunek sprawnych i skutecznych instytucji. Trudno jednoznacznie stwierdzić, w którym banku są najszybsze pożyczki w Polsce. Na pewno w ścisłej czołówce takiego zestawienia znalazłby się Getin bank, który 90 procent kredytów udziela od ręki.

Standardowy kredyt gotówkowy Getin Banku udzielany jest bez problemów. Bank stara się zminimalizować formalności związane z udzielaniem kredytów, ale ze względów prawnych nie jest to pożyczka na dowód osobisty.
Klienci powinni przedstawić w placówce banku dokument, który poświadczy wysokość ich dochodów.
Osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę mogą zarobki udokumentować 3 miesięcznym wyciągiem z konta, drukiem RMUA lub zaświadczeniem o dochodach.

 

Pełna lista dokumentów potrzebnych w procedurze przyznającej pożyczkę znajduje się w Internecie.
Planując kredyt w Getin Banku warto się z nią zapoznać. Dobre przygotowanie dokumentów gwarantuje szybkie załatwienie formalności. Kredytobiorcy mogą równie pożyczyć gotówkę korzystając z pożyczki zabezpieczonej hipotecznie.

Maksymalnie pożyczyć można 70 procent wartości nieruchomości, która stanowić ma zabezpieczenie pożyczki. Najdłuższy okres kredytowania może wynieść 20 lat. Istnieje możliwość łączenia pożyczki hipotecznej z kredytem mieszkaniowym oraz kredytem konsolidacyjnym. Atutem tego produktu są nie tylko atrakcyjne warunki kredytowania, ale również dodatkowe korzyści dla klienta. Bank zapewnia profesjonalnych doradców hipotecznych podczas całej procedury uzyskiwania pożyczki. Wnioskodawca może mieć różne źródła dochodu. Bank akceptuje również dochody uzyskiwane zagranicą.

Jeżeli zarobki wnioskodawcy są zbyt niskie, to może wystąpić ze wspólnym wnioskiem z osoba trzecią, z którą połączy dochody.

Kredytobiorca ma możliwość wyboru metody spłacania kredytu. Kalkulator rat podpowie, czy nasze dochody umożliwiają raty malejące, które w początkowym okresie są dość wysokie, czy też musimy spłacać całość w ratach stałych.