Menu

Oblicz raty i zdolność kredytową w mBanku

Działający w Polsce od bardzo dawna – Bank Mbank S.A. posiada bardzo ciekawy katalog produktów nie tylko konsumpcyjnych ale i hipotecznych. Oferta banku zawiera kredyt budowlano – hipoteczny, kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny, refinansowy oraz pożyczkę hipoteczną.

Kredytobiorcy powinni dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty, aby móc zdecydować, jaki kredyt hipoteczny wybrać.

Kredyt budowlany – hipoteczny przeznaczony jest dla klientów budujących nieruchomość samodzielnie czy z deweloperem lub w ramach spółdzielni. Kredyt hipoteczny refinansowy pozwala na spłatę zobowiązań mieszkaniowych zaciągniętych w innym banku, a konsolidacyjny na spłacenie kredytów i pożyczek konsumpcyjnych. Pożyczka hipoteczna oferuje gotówkę korzystając z zabezpieczenia na hipotece nieruchomości.

Kalkulator kredytowy – potrzebny jak nigdy!

Kredyt hipoteczny w mBanku jest dla kredytobiorców, którzy potrzebują środków na remont i wyposażenie mieszkania oraz na dowolny cel. Produkt charakteryzuje się atrakcyjnym oprocentowaniem i możliwością kredytowania 90 procent wartości nieruchomości. Bank przewiduje możliwość spłaty w ratach malejących, które obniżają całkowity koszt kredytu oraz w ratach stałych, które poprawiają zdolność kredytową.

Kalkulator rat kredytu Mbanku pozwala na precyzyjną symulację wysokości raty, która jest niezbędna do wyliczenia zdolności kredytowej. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wylicza się ją jako udział zobowiązań miesięcznych w dochodach.

Jeżeli masz wątpliwości dotyczące własnej zdolności kredytowej to zsumuj wszystkie swoje zobowiązania i ją oblicz kalkulator zdolności znajduje się na wielu stronach internetowych poświęconych tematyce kredytów.